23 травня 2003 року відбулася профспілкова звітно-виборна конференція Центру “Укрчастотнагляд”.

Головував на конференції начальник Служби інспекції електрозв’язку Центру “Укрчастотнагляд” Володимир КІРІЧЕНКО. На початку роботи конференції було затверджено склад президії, секретаріату, лічильної комісії, порядок денний та регламент роботи, а також затверджено повноваження делегатів конференції. Основними питаннями порядку денного були: звіт голови профспілкового комітету, звіт ревізійної комісії, вибори профспілкового комітету та ревізійної комісії.

У своєму виступі голова профспілкового комітету Надія КОВТУН зазначила, що профспілковий комітет було обрано шість років тому і за цей час вдалося провести значну роботу щодо забезпечення трудових і соціально-економічних прав та інтересів працівників Центру “Укрчастотнагляд”. Значно розширився перелік соціальних гарантій, закладений у колективному договорі, за виконання яких сьогодні звітує профком. Відзначалася робота профкому у сфері оздоровлення праацівників та їхніх дітей, навчання і підвищення кваліфікації, проведення культурно-масових заходів, розвитку масової фізичної культури та туризму тощо.

Голова ревізійної комісії бухгалтер 2 кат. відділу бухгалтерського обліку та аудиту Тетяна ЗАПАДНЮК розповіла про роботу ревізійної комісії та зачитала присутнім акт ревізії.

Делегатами конференції було затверджено звіти голови профспілкового комітету та ревізійної комісії, а роботу признано задовільною.

Шляхом відкритого голосування було обрано профспілковий комітет Центру “Укрчастотнагляд” в кількості 9 осіб та ревізійну комісію в кількості 4 осіб.

За підсумками голосування головою профспілкового комітету Центру “Укрчастотнагляд” обрано голову Об’єднаної первинної профспілкової організації Українського державного центру радіочастот та нагляду за зв’язком Галину ГОЛОВАНОВА.

Завершуючи роботу конференції, начальник Центру “Укрчастотнагляд” Володимир ОЛІЙНИК подякував Надії КОВТУН за плідну роботу та побажав успіхів новообраному профспілковому комітетові.

 

Підготовлено
Інформаційно-аналітичним відділом
Центру “Укрчастотнагляд

Start typing and press Enter to search