Те, що з території України йдуть радіозавади, які негативно впливають на роботу РЕЗ повітряної рухомої служби деяких європейських країн та північної Атлантики, протягом певного періоду фіксували міжнародні станції моніторингу.

 

З огляду на серйозність ситуації, філії УДЦР за рішенням НКРЗ, у регіонах країни активізували діяльність з виявлення та припинення роботи цих КХ-передавачів.

 

Підключилися до справи й спеціалісти Запорізької філії, які почали більш ретельно аналізували результати радіоконтролю незаконно діючих передавачів у смузі радіочастот 2850-3150 кГц. Невдовзі фахівці встановили місцезнаходження незаконно діючого передавача, оператор якого виходив у ефір під позивним «Проба».

 

Для припинення діяльності радіохулігана налагодили контакт із співробітниками СБУ в Запорізькій області. В результаті спільних дій КХ-радіостанцію, що складалася з двох блоків й розміщувалася прямо на городі «господарника», було вилучено.

 

«Розваги» горе-аматора, до речі, людини якій вже майже шістдесят років, підпадають під дію ст. 361 Кримінального Кодексу України, тобто є несанкціонованим втручанням у роботу мереж електрозв’язку.

 

СБУ готує відповідні матеріали для подальшої їх передачі до суду.

Start typing and press Enter to search