Сьогодні, 29 жовтня, на черговому засіданні НКРЗ прийняла тимчасовий регламент обміну переліками кодів ІМЕІ між узагальненою базою даних кодів ІМЕІ, у складі автоматизованої інформаційної системи обліку мобільних терміналів на території України, яку веде УДЦР, та операторами мобільного зв’язку.

 

Тимчасовий регламент обміну переліками кодів ІМЕІ рекомендує наступний порядок обміну інформацією між операторами мобільного зв’язку та УДЦР щодо кодів ІМЕІ: до 10 листопада 2009 року оператори повинні надати УДЦР перелік кодів ІМЕІ терміналів, які обслуговувались ними, станом на 30 жовтня 2009 року.

 

У подальшому оператори мобільного зв’язку кожного місяця надають УДЦР відповідні переліки кодів ІМЕІ терміналів:

 

 

    • до 10 числа, які обслуговувались такими операторами станом на 30 число попереднього місяця;

 

    • до 20 числа, які обслуговувались станом на 10 число поточного місяця;

 

    • до 30 числа, які обслуговувались станом на 20 число поточного місяця. У випадку, коли дата подачі випадає на вихідні або святкові дні, відповідні переліки надаються наступного робочого дня.

 

 

УДЦР за результатами опрацювання наданих операторами та Міністерством внутрішніх справ України переліків кодів ІМЕІ формує „Білий”, „Сірий” та „Чорний списки” узагальненої бази даних кодів ІМЕІ. Сформовані „Сірий” та „Чорний” списки з урахуванням переліків кодів ІМЕІ, що надаються операторами та Міністерством внутрішніх справ України, УДЦР надає операторам 15.11.09, а в подальшому 05, 15 та 25 числа кожного місяця. У випадку, коли дата подачі припадає на вихідні або святкові дні, відповідні списки надаються наступного робочого дня.

 

До 15 листопада 2009 року оператори використовують наданий раніше УДЦР перелік кодів ІМЕІ терміналів, внесених до „Білого” списку узагальненої бази даних кодів ІМЕІ, для здійснення підключення терміналів абонентів до своєї мережі та надання телекомунікаційних послуг.

 

Джерело: http://www.nkrz.gov.ua/uk/activities/news/1256812447/

Start typing and press Enter to search