15 жовтня, Український державний центр радіочастот відзначає чергову річницю створення підприємства, історія якого бере початки ще в далекому 1934 році.  Саме тоді в селищі Борова Фастівського району на Київщині було створено Київський пункт технічного радіоконтролю. Назви відтоді змінювалися декілька разів, але завжди колектив нашого підприємства стояв на захисті радіочастотного ресурсу держави.

Впевнений, що для кожного з  працівників Українського державного центру радіочастот це особливе свято, адже всі ми – один великий колектив, завдяки якому підприємство успішно розвивається, є знаним та шанованим не лише в Україні, а й далеко за її межами. Адже це сучасне підприємство європейського рівня, оснащене новітнім обладнанням, приладами та комплексами, що дозволяють ефективно і вчасно виконувати роботи із радіочастотного моніторингу, розрахунку електромагнітної сумісності, міжнародної координації радіочастотних присвоєнь  та багато інших відповідальних завдань.

На сьогоднішній день в УДЦР створено одну з кращих в Європі систему технічного радіоконтролю. За власні кошти придбано автоматизовану інформаційну систему обліку мобільних терміналів на території України, яка тільки за півроку після її запровадження дозволила збільшити надходження до держбюджету за рахунок митного збору в 17 разів.

УДЦР активну участь бере у розгортанні на території України мережі 3G. До річниці нашого підприємства вже видано 5537 висновків щодо електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів і випромінювальних пристроїв та  4576 дозволів на їх експлуатацію.

За період з 2005 року по 2014 підприємством сплачено 1 мільярд 639 мільйонів гривень податків і обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів і внесків до державних цільових фондів.

Нам  є чим пишатися, але є й над чим працювати. Тому від щирого серця зичу всім наснаги, здоров’я,  добра та віри в завтрашній світлий день. Дякую за працю, цікаві ідеї, невичерпний оптимізм і душевний позитив. Бажаю всьому колективу нових успіхів та вагомих здобутків. Удачі і Божого благословення!

 

З повагою,

Генеральний директор Українського державного
центру радіочастот                                                                                                                 Володимир Корсун

Start typing and press Enter to search