Напередодні Дня незалежності України Український державний центр радіочастот гостинно зустрів ветеранів праці підприємства. Поспілкувався з ними начальник УДЦР Павло Слободянюк.

2013-08-21_01

– Ми раді вас бачити у нас і, сподіваюсь, кожний з вас з задоволенням скористується можливістю обмінятися зі своїми колегами думками й почуттями, згадати минуле, розповісти про життя та плани, – сказав, звертаючись до пенсіонерів, керівник підприємства.

Традиційно він розповів про виробничі досягнення колективу, про завдання, які доведеться вирішувати у найближчій перспективі. Відзначив, що адміністрація УДЦР не забуває тих, хто у різні роки робив свій внесок у становлення і розвиток підприємства, вдячна їм за сумлінну працю та намагається надавати посильну підтримку.

Павло Слободянюк привітав ветеранів з Днем незалежності України, побажав їм міцного здоров’я, злагоди в родинах, добробуту.

2013-08-21_02

2013-08-21_03

 

А далі було відвідування ветеранами структурних підрозділів, в яких вони працювали раніше, душевні бесіди, теплі напутні слова…

 

Start typing and press Enter to search