Фахівці філій Українського державного центру радіочастот  спільно з представниками регіональних управлінь ДІЗ та обласних структурних підрозділів МВС продовжують пильнувати за дотриманням користувачами РЧР чинного законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом України.

 

Відповідні оперативні заходи були проведені на Донеччині. В місті Сніжному, наприклад, зафіксовано базову станцію аналогового УКХ радіотелефонного зв’язку, що функціонувала з порушенням умов дозволу від УДЦР на її експлуатацію, а в місті Горлівка виявлено РЕЗ широкосмугового доступу, що не мав дозволу на експлуатацію.

 

Не мали, як з’ясувалося в ході оперативних заходів, дозволу від УДЦР на експлуатацію двох базових станцій мереж широкосмугового радіо доступу до Інтернет й місцеві провайдери, що розгорнули активну діяльність в смт Ізварине Краснодонської міськради Луганської області. Обладнання, яким вони користувалися, вилучили співробітники правоохоронних органів. Справу буде розглянуто в суді.

 

Факт експлуатації абонентських РЕЗ без відповідних дозволів встановлено й на Сумщині, у місті Шостка. Крім того, в області, як встановлено під час проведення вимірювання параметрів телекомунікаційних мереж операторів, мають місце не дотримання технічних вимог щодо організації маршрутизації трафіку в телефонних мережах, порядку маршрутизації вхідного трафіку, правил надання та отримання телекомунікаційних послуг тощо.

 

Перевірку пунктів реалізації РЕЗ здійснили на Дніпропетровщині. Тут встановили, що продавці виставляють на продаж мобільні термінали, коди ІМЕІ яких не внесено до узагальненої бази даних, яку веде Український державний центр радіочастот.

 

За виявленими фактами складені протоколи про адміністративні правопорушення для притягнення винних осіб до відповідальності.

Start typing and press Enter to search