В Українському державному центрі радіочастот відбулася нарада з працівниками, відповідальними за добір та розстановку кадрів у філіях.
З доповіддю про стан кадрової роботи в УДЦР перед учасниками зборів виступила начальник відділу кадрів підприємства Галина Голованова.
Вона об’єктивно оцінила стан кадрової роботи на підприємстві та у філіях, акцентувала увагу на характерних прорахунках та шляхах їх усунення.
Учасників наради ознайомили з вимогами щодо організації та ведення кадрової роботи у філіях, застосування в кадровій політиці нових положень Колективного договору між адміністрацією підприємства та Об’єднаною первинною профспілковою організацією на 2010-2012 роки.
До присутніх також довели особливості кадрового діловодства, ведення обліку персоналу, застосування законодавства України під час вирішення соціальних питань, звітності кадрових органів тощо.
З метою підвищення фахового рівня працівникам філій надали можливість попрацювати на комп’ютерних тренажерах, створених спеціально для них спеціалістами сектору навчально-методичної роботи відділу кадрів УДЦР.
Після відповідної теоретичної підготовки кожний з працівників пройшов тест на предмет засвоєння знань.
Крім того, з учасниками наради проведено інструктивно-методичне заняття щодо обліку кадрів в системі „Парус”. Фахівці також обмінялися досвідом роботи з персоналом, обговорили проблемні питання та провели консультації з керівниками структурних підрозділів УДЦР.
Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search