Президент України Леонід Кучма підписав низку ухвалених Верховною Радою України законів, зокрема “Про внесення змін до Закону України “Про радіочастотний ресурс України”. Цей Закон набуває чинності з дня його опублікування.

Закон спрямований на удосконалення механізму правого регулювання правовідносин у сфері використання РЧР України та змінює визначення деяких термінів, а також перелік спеціальних користувачів радіочастот. До таких користувачів віднині відносяться підрозділи Міноборони, СБУ, МВС, МНС України, діяльність яких пов’язана з використанням радіоелектронних засобів.
Закон регулює питання відповідальності користувачів радіочастот. Так, встановлюється відповідальність за несвоєчасне внесення до бюджету належної суми збору за використання радіочастот у вигляді пені, її розмір та порядок сплати буде визначатися відповідно до чинного законодавства.

Крім того, передбачено, що витрати з ліквідації наслідків порушення електромагнітної сумісності, пов’язаної з діями користувача радіочастот, несе такий користувач.

Після опублікування текст Закону буде розміщено на нашому веб-порталі.
За мaтeріалами інтернет-ресурсу Державного комітету зв’язку та інформатизації України

Start typing and press Enter to search