Цими днями в Буковелі проходить традиційна щорічна українська конференція операторів зв’язку «УКОЗ-2016», яка зібрала учасників українського ринку телекомунікацій, постачальників обладнання, програм, рішень, забезпечивши умови для взаємовигідного обміну інформацією та досвідом.

Український державний центр радіочастот на цьому заході представляв його генеральний директор Володимир Корсун.

Під час однієї з сесій конференції він презентував учасникам форуму Концепцію Порталу послуг для бізнесу, а саме електронний кабінет оператора телекомунікацій.

Слід зазначити, що Портал послуг для бізнесу, дозволить  користувачам  побачити увесь перелік своїх базових і абонентських станцій, отримані від УДЦР документи по кожній з них, проконтролювати терміни їх дії, подати в електронній формі заявки на нові РЕЗ, відстежити документи на всіх стадіях погоджень тощо.

Учасники конференції надали схвальну оцінку Концепції Порталу послуг для бізнесу, завдяки якому учасники телекомунікаційного ринку отримають конкурентне середовище, перспективи розвитку свого бізнесу.

«Підтримка учасниками ринку телекомунікацій нашої Концепції надихає нас якомога скоріше реалізувати її на практиці», – наголосив генеральний директор УДЦР Володимир Корсун.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search