Проросійські настрої на сході України набувають все більш загрозливого характеру. Озброєні люди у камуфляжі продовжують захоплювати будівлі державних органів, застосовувати силу проти місцевого населення, працівників організацій та установ. Відчули на собі всю підступність і небезпечність дій організаторів і учасників цих злочинних акцій і працівники Українського державного центру радіочастот.

16 квітня сталася надзвичайна подія – на одній з вулиць міста Краматорськ озброєні особи із застосуванням двох бронетранспортерів здійснили зухвале захоплення автомобіля, обладнаного засобами для здійснення радіотехнічного контролю та який належить Донецькій філії УДЦР. Також в заручники потрапив співробітник філії Олександр З. За непідтвердженими даними, захоплення відбувалося БТРами з російською символікою.

Автомобіль у супроводі бронетранспортерів відбув у невідому напрямку. Наразі його місцезнаходження невідомо.

Керівництво УДЦР вживає необхідних заходів для пошуку викраденого співробітника і якнайшвидшого його звільнення. Зазначені заходи проводяться у тісній взаємодії з відповідними структурними підрозділами силових структур.

Український державний центр радіочастот засуджує такі протиправні дії і сподівається на те, що відповідні правоохоронні органи вживатимуть всіх заходів для звільнення нашого працівника.

Start typing and press Enter to search