Днями Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман вручив нагороди та подяки Уряду групі фахівців, які забезпечували організацію та проведення пісенного конкурсу Євробачення 2017, серед яких відзначено і спеціалістів Українського державного центру радіочастот.

Подякою Прем’єр-Міністра України за значний внесок у підготовку та успішне проведення пісенного конкурсу Євробачення-2017, сумлінне та відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків, ініціативу, наполегливість та високий професіоналізм заохочено начальника відділу мобільного радіочастотного моніторингу УДЦР Олега Самойленка та заступника начальника цього відділу Руслана Малинича.

Крім того, Подякою Національної суспільної телерадіокомпанії України відзначено колектив Українського державного центру радіочастот.

«Ваше прагнення до досконалості, блискучий професіоналізм і повна самовіддача дозволили провести Пісенний Конкурс Євробачення 2017 у Києві на самому високому рівні. Завдяки вашому відповідальному підходу і небайдужому відношенню, ми показали світові сучасну Україну», – написав Директор Дирекції з організації та підготовки пісенного конкурсу Євробачення 2017 Юрій Біловус.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search