17 жовтня представники УДЦР відбувають до м. Пусан, Республіка Корея, для участі в Повноважній конференції (ПК-14) Міжнародного союзу електрозв’язку.

Повноважна конференція є вищим органом МСЕ і проводиться один раз на чотири роки.

Під час конференції країни-члени мають визначити стратегічні напрями політики МСЕ та прийняти рішення щодо організації роботи на наступний 4-річний період.

В рамках Повноважної конференції відбудуться вибори Генерального секретаря МСЕ, заступника Генерального секретаря МСЕ, директорів трьох Бюро МСЕ, членів Радіорегламентного комітету (РРК) МСЕ та складу Ради МСЕ, яка є вищим керівним органом Союзу між Повноважними конференціями.

Відзначимо, що серед кандидатів на посади у МСЕ є й представники Українського державного центру радіочастот.

Директора з питань радіочастотних присвоєнь Євгена Хаірова висунуто як офіційного кандидата від України на посаду члена Радіорегламентного комітету від Регіону С „Східна Європа та Північна Азія”.

Кандидатуру заступника начальника УРЧП УДЦР Дмитра Проценка Європейська конференція адміністрацій зв’язку (СЕПТ) затвердила на посаду Співкоординатора СЕПТ із Загальноєвропейської пропозиції 8 до роботи ПК-14, а також кандидатом за квотою СЕПТ на посаду заступника Голови Комітету 2 “Комітет з перевірки повноважень” ПК-14.

Українські фахівці братимуть участь у пленарних засіданнях, надаватимуть експертну підтримку делегації Уряду України під час розгляду питань порядку денного та обговорення загальноєвропейських пропозицій, до яких приєдналася Україна.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search