На базі ДП „Український державний центр радіочастот” з 5 по 9 жовтня 2009 року відбудеться 67-ме засідання Робочої групи з частотного менеджменту (WGFM), яка є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ).

 

Передбачається, що у засіданні братимуть участь понад 100 провідних фахівців адміністрацій зв’язку, органів регулювання в сфері електронних комунікацій та органів управління користуванням радіочастотним ресурсом з понад 30 країн Європи. Серед учасників заходу будуть також представники Міжнародного союзу електрозв’язку, Європейської Комісії, НАТО, Європейського інституту стандартів телекомунікацій, Європейського союзу радіомовлення, Міжнародного союзу радіоаматорів, Євроконтролю та інших міжнародних організацій.

 

Від України в роботі 67-го засідання WGFM братимуть участь представники Національної комісії з питань регулювання зв’язку України, Державної адміністрації зв’язку та ДП „Український державний центр радіочастот”.

 

На засіданні планується розглянути проекти рішень, рекомендацій та звітів ЕСС з найактуальніших питань управління та використання радіочастотного спектру в Європі, а також інші питання, що пов’язані з гармонізацією розподілу та використання радіочастот для різних служб і систем радіозв’язку в країнах – членів СЕПТ.

Start typing and press Enter to search