В УДЦР технічні експерти України, Польщі та Словаччини завершили зустріч, яка присвячувалася проведенню координації радіочастотних присвоєнь станціям цифрового ТВ мовлення на прикордонних територіях.

 

Від української сторони в переговорах брали участь представники Адміністрації зв’язку України, Національної комісії з питань регулювання зв’язку України та Українського державного центру радіочастот.

 

В ході триденного робочого спілкування обговорені питання, що стосувалися особливостей впровадження цифрового мовлення в означених країнах; механізму процедур, принципів та критеріїв координації радіочастотних присвоєнь станціям цифрового телебачення, заявлених у відповідності до угоди Женева-06.

 

Значну увагу сторони приділили питанням впровадження наземного цифрового телебачення в прикордонних країнах.

 

Під час зустрічі Україна скоординувала 19 частотних присвоєнь DVB станціям Словаччини, 10 частотних присвоєнь DVB станціям та 18 частотних присвоєнь T-DAB станціям Польщі.

 

Партнери із Словаччини та Польщі скоординували для DVB станцій України 49 та 90 частотних присвоєнь відповідно.

 

Сторони підписали відповідний протокол.

2011-04-29-02

2011-04-29-03

Високо оцінюючи важливість його підписання, перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров зазначив, що цим документом упорядковується використання радіочастотного спектру в прикордонних територіях, а відтак суттєво зменшиться вірогідність створення  шкідливих завад при впровадженні цифрового телевізійного мовлення у прикордонних державах.

Start typing and press Enter to search