Фахівці Українського державного центру радіочастот взяли участь у черговому, 66-у засіданні Робочої групи СЕПТ з частотного менеджменту (WGFM). Ця група, нагадаємо, є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ).

 

Робоча група формує стратегію перспективного використання радіочастотного спектру в Європі, розробляє критерії спільного використання і сумісності між службами і системами радіозв’язку. Вона також координує гармонізоване використання радіочастот для різних застосувань і систем в країнах-членах СЕПТ, діяльність з радіомоніторингу. Крім того, організовує дослідження методів координації радіочастотних присвоєнь, оновлення Європейської таблиці розподілу і використання радіочастот тощо.

 

В Італійський Монте Гротто прибули 102 делегати з 33 країн-членів СЕПТ, а також Європейської комісії, Європейського офісу радіозв’язку та міжнародних організацій, зокрема Європейського союзу радіомовлення, НАТО, Міжнародного союзу радіоаматорів, Глобалстар та інших.

 

На засіданні були розглянуті проект Звіту ЕСС щодо дистанційних станцій радіомоніторингу, проект нової Рекомендації ЕСС „Вимірювання поля завад від телекомунікаційних систем та мереж”, зміни до Рекомендації ЄРК 31-04 „Гармонізовані в рамках СЕПТ процедури тестування для отримання короткострокового сертифікату для не-SOLAS суден”.

 

Також Робоча група внесла зміни до додатків Рекомендації ERC 70-03 щодо використання пристроїв короткого радіусу дії (SRD), а також до Рішення ECC/DEC/(01)03 щодо Частотної інформаційної системи ERO (EFIS).

 

Жвава дискусія точилася довкола оновлення Загальноєвропейської таблиці розподілу частот (ЕСА).

 

Керівник української делегації, начальник відділу міжнародної взаємодії управління аналізу і міжнародної взаємодії УДЦР Людмила Карпенко відзначила важливість заходу й наголосила на тому, що атмосфера форуму сприяла налагодженню тісних зв’язків між зацікавленими в розвитку ринку сторонами, пошуку шляхів вирішення деяких проблемних питань і організації якісної співпраці на перспективу.

 

Наступне засідання Робочої групи СЕПТ з частотного менеджменту (WGFM) заплановане на жовтень 2009 року на базі Українського державного центру радіочастот.

Start typing and press Enter to search