В Женеві в рамках роботи Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) відбулася друга сесія Підготовчих зборів до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2012 року.

 

У міжнародному форумі взяли участь понад 1250 делегатів з 107 країн-членів МСЕ, а також 67 міжнародних та регіональних організацій, науково-виробничих об’єднань, комерційних організацій і операторів.

 

До складу делегації від України увійшли начальник управління аналізу і міжнародної взаємодії Дмитро Проценко та провідний інженер відділу планування використання радіочастот Ігор Онисько.

 

Основною метою другої сесії Підготовчих зборів була розробка і затвердження Звіту на основі досліджень, проведених дослідними комісіями сектору радіозв’язку МСЕ відповідно до порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку 2012 року (ВКР-12), а також проектними і робочими групами регіональних та інших міжнародних організацій, з урахуванням внесків, представлених адміністраціями зв’язку країн-членів МСЕ.

 

За результатами досліджень підготовлено внесок України до порядку денного ВКР-12, який був включений до Звіту Підготовчих зборів.

 

Участь представників України у роботі другої сесії Підготовчих зборів сприяла тому, що вдалося відстояти інтереси України в підготовці до ВКР-12, а також набути певного досвіду підчас спілкування з фахівцями адміністрацій зв’язку країн-членів МСЕ-Р.

Start typing and press Enter to search