Українська делегація на чолі з заступником начальника УДЦР Володимиром Кіріченком взяла участь у засіданні робочої групи СЕПТ з регуляторних питань (WGRA), яке відбулося у французькому місті Мезон-Альфор.

 

На засідання прибули представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів та органів управління використанням радіочастотного ресурсу країн-членів СЕПТ, Європейського союзу, інших зацікавлених організацій.

 

В рамках міжнародного заходу його учасники ознайомилися з результатами останніх засідань робочих органів Європейської комісії, Звітом щодо впровадження моделі специфікації радіоінтерфейсу (RIS model) в документах ЕСС.

 

Делегація УДЦР, крім того, взяла участь в обговоренні результатів публічних консультацій щодо проекту Звіту ЕСС „Практика продажу прав на використання спектру”.

 

З урахуванням підготовки УДЦР до забезпечення проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи з футболу Євро-2012, члени робочої групи розглянули Звіт ЕСС 44 щодо проведення інспектувань під час особливих подій.

 

Для довідки

 

Робоча група СЕПТ з регуляторних питань (WGRA) є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС) у складі Європейської конференції адміністрації зв’язку (СЕПТ).

 

Серед завдань WGRA: дослідження впливу конвергенції служб та технологій на регуляторну базу щодо використання спектру; забезпечення узгодженості регуляторних підходів в рамках СЕПТ; дослідження питань, пов’язаних із забезпеченням виконання законодавства у сфері електронних комунікацій та регуляторних питань, які стосуються роботи радіоаматорів; розробка регуляторних інструментів для спеціальних засобів телекомунікацій тощо.

Start typing and press Enter to search