Делегація УДЦР на чолі з начальником Управління аналізу і міжнародної взаємодії Дмитром Проценком взяла участь у черговому, 26/32 спільному засіданні Комісії РЕЗ з питань регулювання використання радіочастотного спектра та електромагнітної сумісності (ЕМС) радіоелектронних засобів (РЕЗ) і Комісії РСЗ по супутниковому зв’язку, телевізійному і звуковому радіомовленню, яке відбулося в м. Ташкенті, Республіка Узбекистан.

 

На засідання прибули більш ніж 40 представників з адміністрацій зв’язку (АЗ) Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Росії, Таджикистану, Узбекистану, України, а також МОКЗ „Інтерсупутник”.

 

В порядку денному засідання Комісії розглянуто наступні питання: підготовка АЗ РСЗ до Всесвітньої конференції радіозв’язку і Асамблеї радіозв’язку, які мають відбутися в 2011 році; створення загальної таблиці розподілу частот країн РСЗ; оцінка результатів роботи Координаційної групи з цифрового мовлення; розробка процедури координації частотних присвоєнь станціям наземних радіослужб в окремих смугах радіочастот вище 29,7 МГц.

 

На представницькому форумі були також обговорені питання, присвячені  завершенню розробки „Загальної таблиці розподілу частот країн СНД (ТРЧ) в смузі частот 9 кГц – 29,7 МГц”, створенню „Загальної ТРЧ країн СНД в смузі частот 29,7 МГц – 275 ГГц”, використанню частотно-орбітального ресурсу на геостаціонарній орбіті та впровадження перспективних технологій безпроводового доступу в країнах РСЗ.

 

Комісія також затвердила проект „Рекомендацій по координації нових і модифікації планових частотних присвоєнь/виділень цифрового мовлення в смугах частот 174 – 230 МГц і 470 – 862 МГц”.

 

На думку начальника Управління аналізу і міжнародної взаємодії УДЦР Дмитра Проценка, захід був досить корисним для фахового персоналу.

 

– Нам вдалося вирішити не тільки питання сьогодення, але й визначити напрями співпраці на найближчу перспективу. Ми завжди налаштовані на плідну роботу з нашими партнерами, – додав він.

Start typing and press Enter to search