У швейцарському місті Женеві відбулося засідання трьох Робочих груп Дослідницької комісії 5 Сектору радіозв’язку Міжнародного Союзу Електрозв’язку, у якому взяли участь майже 200 представників Адміністрацій зв’язку країн-членів МСЕ та інших галузевих європейських організацій.

 

Від України у заході взяли участь перший заступник начальника УДЦР Євген Хаіров та начальник відділу управління аналізу і міжнародної взаємодії УДЦР Ігор Гепко.

 

Під час засідань обговорено комплекс питань, пов’язаних з практичною діяльністю Робочих груп у використанні радіочастотного спектру.

 

На одній з груп („Морська рухома служба, включаючи Глобальну морську систему безпеки і попередження лиха; повітряна рухома служба та служба радіовизначення”) делегати від УДЦР представили внесок України щодо можливого розподілу частот радіолокаційній службі у смузі 15,4-15,7 ГГц на первинній основі при забезпеченні захисту існуючих радіонавігаційних систем і радіоастрономії відповідно до Резолюції 614 (ВКР-07).

 

Також представники підприємства взяли участь у розгляді питань порядку денного Робочої групи 5А („Сухопутна рухома служба, за виключенням ІМТ; аматорська та аматорська супутникова служби”).

 

У ході обговорення питань порядку денного учасники засідання отримали корисну інформацію з актуальних питань розвитку радіотехнологій та перспектив використання радіочастотного ресурсу в найбільш розвинених державах світу.

 

Ці відомості, як зазначив керівник української делегації, найближчим часом будуть розглянуті та проаналізовані.

 

– Їх буде враховано при підготовці пропозицій до змін Плану використання радіочастотного ресурсу України, – сказав Євген Хаіров.

Start typing and press Enter to search