24-26 жовтня у Харкові відбувся VI Міжнародний Радіоелектронний Форум «Прикладна радіоелектроніка. Стан та перспективи розвитку».

Його організаторами виступили Харківський національний університет радіоелектроніки та Академія наук прикладної радіоелектроніки,  співорганізатором – Український державний центр радіочастот.

Під час Форуму, який зібрав спеціалістів понад з 20-ти вишів, підприємств та організацій України, Китаю та Мексики, науковці та практики сфери зв’язку та радіотехнологій вели дискусії стосовно робототехніки та засобів інтелектуалізації, наноелектроніки, методів побудови, проектування та планування інфокомунікаційних систем, а також систем та технологій управління використання радіочастотного ресурсу.

Як відзначив у своєму виступі ректор Харківського національного університету радіоелектроніки Валерій Семенець, цей форум завершує цикл наукових конференцій, які проводилися в університеті протягом останніх двох років.

«Це певний підсумок нашої наукової діяльності, яка, сподіваюсь, буде успішно розвиватися», – наголосив він.

Під час тематичної конференції Форуму генеральний директор УДЦР Володимир Корсун виступив з доповіддю на тему: «Новітні рішення забезпечення електромагнітної сумісності базових станцій систем зв’язку у суміжних смугах частот».

«Використання радіочастотного ресурсу на національному рівні окремими радіоелектронними засобами конкретних радіослужб потребує і належного контролю за ним з боку органів державного регулювання», – сказав Володимир Корсун.

В контексті покладених на УДЦР завдань генеральний директор розповів учасникам заходу про новітнє науково обгрунтоване рішення з контролю за забезпеченням електромагнітної сумісності базових станцій систем зв’язку у суміжних діапазонах шляхом розробки частотно-вибіркового обладнання, яке використовується структурними підрозділами держпідприємства.

Значна увага учасників заходу була приділена також темі глобальних, локальних та інтегрованих систем супутникової навігації і точного позиціонування.

 

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search