У місті Місбах (Німеччина) відбулося 72-е засідання Робочої групи з питань управління спектром (WGFM) Європейської конференції  адміністрацій зв’язку. На нього прибули делегації Адміністрацій зв’язку, регуляторних органів та органів управління використанням радіочастотного ресурсу країн-членів СЕПТ, Євроконтролю, Європейського офісу зв’язку та представники інших робочих органів ЕСС.

 

Під час засідання представники УДЦР, начальник відділу наукового забезпечення Ігор Гепко та  інженер 2-ї категорії Андрій Бондаренко, від імені Адміністрації зв’язку України внесли пропозиції щодо гармонізації та категоризації смуг радіочастот для розгортання широкосмугових систем зв’язку „борт-земля” (BDA2GC), які розглядатимуть під час підготовки до наступних засідань 48-ї Проектної групи WGFM та 44-ї Проектної групи WGSE (Робочої групи з питань проектування спектру).

 

Також делегація від УДЦР взяла участь в обговоренні технічного завдання нової Проектної групи, що опікуватиметься питаннями майбутнього використання смуги радіочастот 1452-1492 МГц (L-діапазону), та розгляді питань, пов’язаних з використанням радіочастотного ресурсу пристроями короткого радіусу дії (SRD). Крім того, українські спеціалісти обговорили з колегами нові проекти Рекомендацій стосовно частотного планування та прикордонної координації  фіксованих/мобільних наземних систем в смугах частот 790-862 МГц та 2500-2690 МГц.

 

Для довідки

 

Робоча група з питань управління спектром (WGFM) Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ) є робочим органом Комітету з електронних комунікацій (ЕСС). WGFM здійснює формування стратегії та довгострокових планів перспективного використання радіочастотного спектру в Європі; координацію гармонізованого використання радіочастот для різних застосувань і систем в країнах-членах СЕПТ; розробку критеріїв сумісності між службами і системами радіозв’язку та спільного використання радіочастотного спектру; розробку методів координації частотних присвоєнь; формування Європейської таблиці розподілу радіочастот і бази даних інформаційної системи ЕСО; координацію діяльності з радіочастотного моніторингу.

Start typing and press Enter to search