На запрошення віце-голови Північно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду делегація Українського державного центру радіочастот, як спостерігач, 8-12 березня братиме участь у 9-му зібранні Північно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду NEDDIF.

Передбачається, що на засіданні країни – учасниці NEDDIF обговорять пропозиції щодо планування й координації майбутнього використання мереж цифрового наземного телевізійного мовлення у смузі частот 470-694 МГц та систем міжнародного рухомого елетрозв’язку у смузі частот 694- 790 МГц, а також питання стосовно підходу країн північно-східного європейського регіону щодо внесення змін до частотного Плану GE06 без подальшого використання ЦНТВМ смуг частот I-го та II-го цифрових дивідендів.

Свою пропозицію з цього питання представить на засіданні й Український державний центр радіочастот.

Слід зазначити, що сьогодні основною метою NEDDIF є розгляд спільного підходу до використання смуг частот 470-694 МГц, 694-790 МГц, 790-862 МГц.

Для довідки: Північно-Східний форум з питань впровадження цифрового дивіденду (NEDDIF) був створений у 2011 році. До нього увійшли адміністрації зв’язку Чехії, Естонії, Фінляндії, Німеччини, Угорщини, Латвії, Литви, Польщі та Словацької Республіки. У 2015 році до NEDDIF приєдналися адміністрації зв’язку Австрії і Румунії, а представники адміністрацій зв’язку України, Болгарії, Білорусії, Данії, Республіки Молдова, Російської Федерації та Швеції запрошуються до участі в зібраннях в якості спостерігачів.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search