Представники Українського державного центру радіочастот на чолі з генеральним директором держпідприємства Володимиром Корсуном візьмуть участь у заході Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2015 року (ВКР-15), який проходитиме у Женеві (Швейцарська Конфедерація) з 31 серпня по 4 вересня цього року.

Під час цього представницького заходу делегація УДЦР планує взяти участь в обговоренні та отримати інформацію щодо позицій та пропозицій порядку денного ВКР-15 та питань Асамблеї радіозв’язку 2015 року (АР-15), які представлятимуться з відповідними поясненнями 6-ма регіональними групами адміністрацій зв’язку.

«Окрім участі в загальних заходах ми плануємо провести низку робочих зустрічей з посадовцями МСЕ, а також керівниками делегацій сусідніх країн для обговорення актуальних питань взаємодії», – зазначив генеральний директор УДЦР Володимир Корсун.

 

Довідково: Державне підприємство «Український державний центр радіочастот» є повноправним Членом МСЕ-R з 2008 року. УДЦР бере активну участь у заходах з підготовки до ВКР-15, зокрема в діяльності міжвідомчої робочої групи з представників центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій для підготовки до ВКР-15 (створена відповідно до наказу Адміністрації Держспецзв’язку від 19.07.2012 р. № 383), дослідженнях МСЕ-R та діяльності Робочої групи Європейської конференції адміністрацій зв’язку з підготовки до ВКР-15.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search