26 – 27 січня, відповідно до рішення UEFA, у польському місті Варшава відбулася робоча зустріч представників УЕФА, Українського державного центру радіочастот та Органу електронних комунікацій Польщі (UKE). Захід був присвячений розгляду питань підготовки до проведення фінальної частини 14-го Чемпіонату Європи з футболу Євро-2012.

 

Українську делегацію на зустрічі представляли заступник начальника УДЦР з питань радіочастотного моніторингу Володимир Титаренко, заступник начальника УДЦР з питань РЕЗ та ВП Володимир Кіріченко, фахівці управління аналізу і міжнародної взаємодії та управління радіочастотних присвоєнь.

 

В ході переговорів представники УЕФА, УДЦР та UKE обмінялися думками з комплексу питань телекомунікаційної сфери. За словами Володимира Титаренка, виникло чимало аспектів, які потребували ретельного опрацювання й вимагали відповідного погодження рішень усіма сторонами переговорного процесу.

 

– Правила гри, як кажуть, повинні бути однаковими для всіх, – зауважив Володимир Титаренко.

 

Учасники зустрічі обмінялися інформацією щодо статусу тимчасових присвоєнь, формату електронної таблиці для розрахунку вартості здійснення частотних присвоєнь, механізму видачі дозволів на ввезення радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв, ДВЧ ЧМ радіомовлення на місцях проведення спортивних змагань.

 

Крім того, сторони розглянули питання створення бази даних доступних радіочастот та спектру, визначення формату бази даних частотних присвоєнь та їх гармонізації між містами та країнами, процедур маркування РЕЗ та ВП, а також нюанси підготовки веб-сторінок, присвячених чемпіонату з футболу.

 

За словами заступника начальника УДЦР Володимира Кіріченка, такого результату від зустрічі представників УЕФА, УДЦР та UKE навіть не очікували.

 

– За короткий проміжок часу, – зазначив він, – ми змогли погодити багато проблемних питань, визначити коло завдань, які важливо найближчим часом вирішити обом країнам для успішного проведення Євро-2012.

 

По закінченні зустрічі, представники УДЦР подякували учасникам засідання від УЕФА та Польщі за конструктивне співробітництво та атмосферу доброзичливості і порозуміння.

Start typing and press Enter to search