15-20 квітня 2013 року в Копенгагені (Данія) відбудеться 39-е засідання Проектної групи СЕПТ з питань радіочастотного моніторингу та дотримання законодавства (FM PT 22).

На засідання запрошені представники адміністрацій зв’язку, регуляторних органів та органів управління використанням радіочастотного ресурсу країн-членів Європейської конференції адміністрацій пошт та телекомунікацій (СЕПТ) та Європейського офісу зв’язку (ЕСО).

У заході братиме участь і делегація від Українського державного центру радіочастот, яку очолить начальник відділу методичного забезпечення управління науково-методичного забезпечення Вадим Благодарний.

На черговому засіданні  Проектної групи обговорюватимуть питання щодо вимірювання маски сигналів; розрахунку захисних відстаней між фіксованими постами моніторингу та передавачами; збору статистичних даних радіомоніторингу, моніторингу окремих діапазонів морської служби, а також питання організації збору даних за результатами проведення радіомоніторингу у ВЧ діапазоні. Буде також розглянутий проект перегляду звіту ЕСС стосовно Довідника щодо використання частот під час проведення значних подій (спортивних, політичних тощо).

Фахівці УДЦР планують також обмінятися досвідом з провідними європейськими фахівцями у сфері управління користуванням радіочастотним спектром і радіочастотного моніторингу.

 

Для довідки

Завданнями Проектної групи FM PT 22 є проведення досліджень з моніторингу використання радіочастотного спектра існуючими та перспективними радіотехнологіями, розроблення відповідних звітів та рекомендацій ЕСС, обмін інформацією щодо досвіду в організації підготовки персоналу служб радіомоніторингу, адміністративних і технічних процедур проведення радіомоніторингу, розробка спільних скоординованих процедур та методик вимірювання при здійсненні радіомоніторингу.

Start typing and press Enter to search