У м. Париж (Франція) відбулося 13-е засідання з питань міжнародного  космічного радіомоніторингу, організатором якого виступило Національне агентство частот Франції.

 

На конференцію прибули понад 50 представників регуляторних органів, органів управління використання спектру, виробників обладнання з 15 країн світу.

 

На засіданні нашу країну представляла делегація на чолі з начальником відділу централізованого радіоконтролю управління радіочастотного моніторингу УДЦР Сергієм Долматовим.

 

Присутні на засіданні ознайомилися з доповідями науковців та провідних фахівців у сфері космічного радіомоніторингу. Найбільш цікавими для українських фахівців стали виступи представника Національного агентства частот Франції, моніторингового департаменту Бюро телекомунікацій та зв’язку Японії, Корейського науково-дослідного інституту ЕТRІ, Федеральної агенції з мереж Німеччини та компанії Integral Systems Europe.

 

Представники України також відвідали Науково-дослідне підприємство «Thales», де ознайомилися з розробкою високомобільного комплексу радіомоніторингу типу «Esmeralda XE», програмним забезпеченням з проведення технічного радіоконтролю та пеленгування радіоелектронних засобів, мобільними та портативними засобами радіомоніторингу тощо.

 

За словами Сергія Долматова, участь у засіданні дозволила нам отримати корисну інформацію щодо роботи національних систем радіомоніторингу провідних країн світу.

 

Крім того, представники УДЦР ознайомилися з сучасними методами вимірювання параметрів сигналів станціями моніторингу, обмінялися з іноземними фахівцями радіочастотних органів досвідом проведення супутникового радіомоніторингу, а також отримали консультації розробників систем супутникового моніторингу, аналогічних тій, що створена в УДЦР, щодо деяких нюансів практичного застосування цих систем.

 

Наступне засідання з питань міжнародного космічного радіомоніторингу пройде в жовтні 2012 року в Пекіні.

Start typing and press Enter to search