Днями у м. Відні завершилося 3 засідання Робочої групи CPG19 Європейської конференції адміністрацій зв’язку з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку 2019 року (ВКР-19).

У заході брали участь 96 делегатів, які представляли адміністрації зв’язку, регуляторні органи й органи управління користуванням радіочастотним ресурсом з 22 держав-членів Європейської конференції адміністрацій зв’язку (СЕПТ) та 26 спостерігачів від зацікавлених міжнародних організацій, серед яких Європейська комісія, Міжнародний союз електрозв’язку (МСЕ), НАТО, Європейський офіс зв’язку, Європейський радіомовний союз, Євроконтроль та інші.

Делегація від України була представлена фахівцями Українського державного центру радіочастот, які входять до складу утвореної Адміністрацією Держспецзв’язку міжвідомчої Робочої групи з питань підготовки позиції  України на Всесвітній конференції радіозв’язку 2019 року.

Під час засідання українські фахівці брали активну участь в розробці й обґрунтуванні попередньої позиції 48 країн Європи з порядку денного ВКР-19, а також представили внесок Адміністрації зв’язку України щодо захисту радіоелектронних засобів повітряної телеметрії України в смузі радіочастот 1427–1518 МГц.

Член делегації УДЦР, заступник директора департаменту радіослужби держпідприємства  Дмитро Проценко в ході засідання також виконував обов’язки Координатора  СЕПТ пункту 8 порядку денного ВКР-19 і члена Координаційної групи CPG19.

Учасники засідання розглянули звіти Проектних груп CPG19 (РТА, РТВ, РТС і PTD) і Проектної групи Комітету електронних комунікацій СЕПТ (ЕСС РТ1) щодо стану досліджень з формування позиції з кожного пункту порядку денного ВКР-19, а також внески Адміністрацій зв’язку Іспанії, Німеччини і України.

Стосовно внеску Адміністрації зв’язку України CPG19 схвалила відповідне звернення до Комітету електронних комунікацій СЕПТ і Проектної групи ЕСС РТ1 щодо розробки регуляторних документів з урахуванням захисту діючої в Україні системи повітряної телеметрії від перспективних засобів системи Міжнародного рухомого електрозв’язку (IMT).

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search