Сьогодні, 23 вересня, в м. Северодонецьк, Луганської області розпочався Східноукраїнський форум «Відновлення через діалог».

Організатором заходу виступила Організація з безпеки та співробітництва в Європі за ініціативи громадянського суспільства та місцевих громад регіону, які неодноразово висловлювали щиру зацікавленість у проведенні діалогових заходів, сфокусованих на проблемах і перспективах цього регіону.

Координатор проектів ОБСЄ в Україні запросив на захід й представників УДЦР – директора з адміністративних питань Вадима Гулька та директора з інформаційно-телекомунікаційного напрямку Вікторію Трощенко.

Як повідомив в коментарі прес-службі підприємства Вадим Гулько, УДЦР не може стояти осторонь проблем східного регіону, адже ще недавно в Донецьку та Луганську ефективно працювали наші філії. З відомих причин керівництво було вимушене звернути основу діяльність, а частину техніки та працівників, які погодилися на переїзд, перевести до інших регіонів України.

«Як би ми не підтримували цих людей, але краще, ніж вдома, за своїм звичним робочим місцем, їм ніде не буде. Тому бажання взяти участь в обговоренні проблем регіону цілком зрозуміле», – наголосив директор з адміністративних питань УДЦР Вадим Гулько.

Для довідки:
В межах проектної діяльності Координатора проектів ОБСЄ в Україні, на територіях Донецької, Луганської областей та в місті Києві вже відбулася низка спільних, з місцевими громадами, заходів діалогового спілкування, метою яких є стимулювання відновлення та розвитку територій, прилеглих до зони АТО, в контексті процесів загальнодержавних реформ.

Форум триватиме до 24 вересня.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search