З 5 по 8 вересня 2012 року в м. Алмати (Республіка Казахстан) Бюро радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку проводитиме Регіональний семінар для країн РСЗ та Балтії щодо перспектив використання КА-діапазону частот супутниковими системами радіозв’язку.

У заході братимуть участь представники адміністрацій зв’язку, країн-членів Cектору радіозв’язку МСЕ, супутникових операторів та галузі. Від України на семінар направлено фахівців управління радіочастотних присвоєнь Українського державного центру радіочастот, який, до речі, є повноправним членом Сектору радіозв’язку МСЕ (МСЕ-R).

В ході засідання українська делегація планує ознайомитися з технічними, економічними та регуляторними методами підвищення ефективності використання орбітально-частотного ресурсу, широкосмуговими супутниковими послугами та їх застосуванням, основними регуляторними, комерційними і технічними проблемами та можливостями Ка-діапазону у країнах РСЗ.

Також фахівці УДЦР збираються обмінятися з провідними експертами національним досвідом в сфері розвитку систем супутникового зв’язку.

Start typing and press Enter to search