У м. Стокгольм (Швеція) відбулося засідання Робочої групи СЕПТ з питань нумерації та мереж (WG NaN), у якому взяли участь представники від 27 адміністративних та регуляторних органів країн Європи.

 

Від України в засіданні брали участь заступник начальника УДЦР з питань IT-технологій Андрій Кудрицький та фахівець відділу міжнародної взаємодії Людмила Шрестха.

 

Учасники засідання розглянули комплекс питань, пов’язаних з використанням та виділенням номерного ресурсу в країнах Європи. Зокрема, щодо вдосконалення і розвитку сучасних мережних технологій, процедур доступу до ресурсів телекомунікаційних мереж та їх контролю, перенесення номерів і їх обслуговування, використання номерного і адресно-кодового ресурсу, коротких номерів, номерів закріплених за службами екстреного виклику тощо.

 

Не обійшли вони увагою й питання, пов’язані з дослідженням і прогнозуванням довгострокових перспектив щодо нумерації, найменувань і адресації в європейських країнах.

 

Під час засідання українські фахівці обмінялися досвідом з представниками адміністрацій зв’язку країн-членів СЕПТ щодо присвоєння номерів, імен і адрес, а також питань загальної нумерації.

 

Рішення та рекомендації Робочої групи будуть враховані при вирішенні завдань щодо виділення номерного ресурсу в Україні.

 

Наступне засідання РГ NaN відбудеться в квітні 2013 року в Будапешті (Угорщина).

Start typing and press Enter to search