В м. Женева (Швейцарія) проходять Збори з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку Міжнародного союзу електрозв’язку.

 

Український державний центр радіочастот на заходах представляють начальник управління аналізу та міжнародної взаємодії Дмитро Проценко та провідний інженер відділу планування використання частот Ігор Онисько.

 

Учасники Зборів мають підготувати зведений звіт, на основі внесків, отриманих від адміністрацій, Спеціального комітету, дослідницьких комісій з радіозв’язку та інших джерел, що стосуються регламентних, технічних, експлуатаційних та процедурних питань, який використовуватиметься для підтримки роботи Всесвітньої конференції радіозв’язку.

 

На засіданні будуть співставлені думки та пропозиції Європейської конференції Адміністрацій пошт та зв’язку, Регіональної співдружності в галузі зв’язку та інших регіональних організацій з питань, які знаходяться в порядку денному ВКР-12.

 

Всесвітня конференція радіозв’язку МСЕ проводиться один раз на чотири роки. До завдань ВКР входить аналіз й, у разі необхідності, перегляд Регламенту радіозв’язку, міжнародних угод, регулюючих використання радіочастотного спектру, а також геостаціонарної та негеостаціонарної супутникових орбіт.

Start typing and press Enter to search