У місті Женева (Швейцарія) розпочалося засідання Робочої групи 1С „Моніторинг спектра” Дослідної комісії 1 „Управління користування спектром” Сектору радіозв’язку МСЕ.

 

У заході беруть участь фахівці Адміністрацій зв’язку та члени Сектору радіозв’язку МСЕ, серед яких, до речі, й Український державний центр радіочастот, а також асоційовані  члени Сектору з країн-членів МСЕ.

 

УДЦР на заході представляють начальник відділу методичного забезпечення Вадим Благодарний та начальник відділу міжнародного радіочастотного менеджменту Людмила Карпенко.

 

Передбачається, що в ході зустрічі українська сторона представить внесок УДЦР щодо змін до Рекомендацій МСЕ-R SM.1880 „Вимірювання зайнятості спектра” та братиме участь в роботі підгрупи, яка займається питанням вимірювання цього спектра з метою доопрацювання Рекомендацій.

 

Крім того, за участю українських фахівців буде розроблений Робочий документ до попереднього проекту нового Звіту МСЕ-R „Частотний менеджмент і радіомоніторинг під час проведення визначних заходів”.

 

Також вони планують обговорити нову редакцію Рекомендацій МСЕ-R SM.1753 „Вимірювання радіошумів” та проект Рекомендацій МСЕ-R SM.1839 „Тестова процедура вимірювання швидкості сканування моніторингових радіоприймачів”, який підготовлено США.

 

Засідання цієї Робочої групи триватиме до 2 червня 2011 року.

Start typing and press Enter to search