11 вересня в м. Москва (Російська Федерація) відкрилося 3-є засідання Робочої групи РЧС при Комісії Регіональної співдружності в галузі зв’язку з регулювання використання радіочастотного спектру і супутникових орбіт.

Від України у заході бере участь делегація Українського державного центру радіочастот на чолі з першим заступником начальника УДЦР Євгеном Хаіровим, який є Головою робочої групи з управління радіочастотним спектром.

На засіданні, яке триватиме до 13 вересня, планується розглянути робочі документи групи щодо поточного та майбутнього використання смуг радіочастот 800 МГц, 2,3 ГГц, 2,5 ГГц, 3,6 ГГц для систем безпроводового доступу, нормативно-правової бази регулювання використання супутникових терміналів VSAT в Ku та Ka діапазонах, а також проекти інформаційно-довідкових матеріалів щодо плати за використання радіочастотного ресурсу.

Крім того, порядком денним передбачено розглянути проекти опитувальників з конверсії радіочастотного спектра в смузі радіочастот 694–862 МГц з використанням систем контролю космічного радіозв’язку та систем геолокації земних станцій в країнах учасницях РСЗ.

Під час проведення заходу українські фахівці обміняються досвідом з представниками адміністрацій зв’язку, регуляторних органів, органів управління використанням радіочастотного ресурсу стосовно поточного стану, основних тенденцій, регуляторних та технічних аспектів використання РЧР.
Для довідки
РГ РЧС є робочим органом Комісії із регулювання використання радіочастотного спектру і супутникових орбіт Регіональної співдружності в галузі зв’язку.

РГ РЧС здійснює координацію робіт країн членів РСЗ в сфері управління радіочастотним спектром.

Start typing and press Enter to search