Вчора Український державний центр радіочастот відвідали учасники Семінару з питань якості послуг та захисту прав споживачів Мережі регуляторних органів електронних комунікацій Східного партнерства.

Представникам національних регуляторних органів Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Литви, Молдови, а також компанії-координатора Мережі Price WaterhousCoopers Slovenko s.r.o. продемонстрували створену на підприємстві автоматизовану систему радіочастотного моніторингу, яка забезпечує вирішення завдань контролю за використанням радіочастотного ресурсу.

Гості також побували на пункті управління стаціонарної системи супутникового моніторингу земних станцій супутникового зв’язку „Geomon”, яка, до речі, внесена до списку станцій міжнародного радіомоніторингу (Список VIII), ознайомилися з особливостями функціонування та технічними можливостями мобільних станцій технічного радіоконтролю.

2014-01-23-01

2014-01-23-02

2014-01-23-03

 

Зацікавив колег й Випробувальний центр ЦС УДЦР. Під час ознайомлення з вимірювальними комплексами та спеціалізованими лабораторіями вони мали змогу переконатися в тому, що низка випробувань продукції, зокрема вимірювань параметрів ЕМС, SAR, функціональних параметрів, стійкості до впливу зовнішніх факторів і т.п., є унікальними й проводяться на рівні європейських випробувальних центрів (лабораторій).

2014-01-23-04

Як повідомлялося, Семінар з питань якості послуг та захисту прав споживачів Мережі регуляторних органів електронних комунікацій Східного партнерства проходить за сприяння Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації,

Основною темою міжнародного заходу є обговорення питань впровадження політики якості послуг у мережі наступного покоління, розгляд технічних принципів передачі голосу, відео та даних через пакетні IP мережі та параметрів якості зазначених послуг, а також ознайомлення з нормами та стандартами європейського права стосовно захисту споживачів і практичним досвідом країн-членів ЄС щодо захисту прав споживачів у секторі телекомунікацій.

 

Start typing and press Enter to search