1 грудня 2010 року о 10:00 у Виставковому центрі Торгівельно-промислової палати України в рамках форуму „Гроші та технології: рішення для бізнесу” відбудуться конференція „Сучасні телекомунікації: регулювання, технології, сервіси” та засідання круглого столу „Актуальні питання регулювання в галузі зв’язку”.

 

У заходах братимуть участь представники Національної комісії з питань регулювання зв’язку України, Українського державного центру радіочастот, центральних органів виконавчої влади, операторів, провайдерів телекомунікацій та громадських організацій.

 

На конференції планують виступити Голова та члени НКРЗ, начальник УДЦР.

 

Темою виступу Голови Національної комісії з питань регулювання зв’язку України Володимира  Олійника є питання спрощення дозвільної процедури в частині користування радіочастотним ресурсом України, а саме – відмова від видачі дозволів та перехід на реєстраційну основу для ввезення, реалізації та експлуатації РЕЗ.

 

Про тарифну політику у телекомунікаційній сфері доповідатиме член НКРЗ Володимир Хиленко. А член НКРЗ Микола Ткаченко розкриє механізм державного нагляду в галузі зв’язку України.

 

З основними питаннями радіочастотного моніторингу та забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів учасників конференції ознайомить начальник ДП “Український державний центр радіочастот” Павло Слободянюк.

 

По завершенні конференції відбудеться Круглий стіл, організатором якого виступає Національна комісія з питань регулювання зв’язку України.

 

На ньому планується обговорити стан конверсії смуг радіочастот для впровадження мобільного зв’язку третього покоління (доповідає член НКРЗ Володимир Смоляр), а також хід підготовки та впровадження Правил надання телекомунікаційних послуг (доповідає член НКРЗ Надія Костриба).

 

Попередня реєстрація на засідання Круглого столу операторів, провайдерів телекомунікацій та представників громадських організацій – до 17.00 30 листопада 2010 року за телефоном 278-11-99 або по е-mail: piven@nkrz.gov.ua.

 

Місце проведення: Виставковий центр Торгівельно-промислової палати України (м. Київ, вул. В. Житомирська, 33 (Львівська площа)).

 

Акредитація журналістів триватиме до 18.00 30 листопада 2010 року за телефоном 569-71-03 або по е-mail: press@nkrz.gov.ua.

Start typing and press Enter to search