В Єревані відбулося засідання Робочої групи Регіональної співдружності у галузі зв`язку (РСЗ) з підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку й Асамблеї радіозв’язку 2012 року (РГ ВКР-12/АР-12).

 

У міжнародному форумі взяли участь представники адміністрацій зв’язку Республіки Білорусь, Республіки Вірменія, Казахської Республіки, Киргизької Республіки, Республіки Молдова, Російської Федерації, Туркменістану, Республіки Узбекистан. Від України на захід делегований представник управління аналізу і міжнародної взаємодії Українського державного центру радіочастот.

 

В ході розгляду питань порядку денного учасники засідання заслухали звіти про роботу 4-го засідання РГ ВКР-12/АР-12, яке відбулося у Москві, 28/34 спільного засідання Комісій з ЕМС РЕЗ і з радіомовлення, яке проходило у Києві, а також проміжний звіт з науково-дослідної роботи щодо підготовки до ВКР-12 і АР-12.

 

Крім того, були розглянуті та ухвалені попередні позиції АЗ РСЗ з питань порядку денного  ВКР-12 та проект загальних позицій АЗ РСЗ, який містить у собі  проекти відповідних нормативних документів.

 

Основний результат роботи представника УДЦР в Єревані – Україна забезпечила собі участь в формуванні проекту спільної позиції країн – членів РСЗ стосовно пунктів порядку денного Всесвітньої конференції радіозв’язку 2012 року.

 

Також на засіданні відбувся обмін досвідом роботи з представниками адміністрацій зв’язку країн СНД.

Start typing and press Enter to search