5-6 листопада відбулася фінальна частина V  Київської міської спартакіади «Здоровий киянин 2016», в якій взяла участь команда УДЦР.

Найвагоміші здобутки у цій спартакіаді у нас в армспорті. Перше місце у ваговій категорії до 70 кг виборов представник команди УДЦР Сергій Гоненко.

У змаганнях з гирьового спорту у вазі до 90 кг 3-є місце здобув Валерій Фузік. Хороший результат у цьому виді спорту показали працівники УДЦР і у командному заліку. У порівнянні з минулорічною спартакіадою наша команда піднялися на дві сходинки вгору і зайняла третє командне місце.

А от традиційно сильна команда УДЦР з футзалу через травму основного воротаря, на жаль, поступилася своїм суперникам і не потрапила цього року до медального заліку.