У м. Єреван, Республіка Вірменія, відбувається Регіональна конференція Міжнародного союзу електрозв’язку (МСЕ) з питань управління спектром, а по її завершенню розпочне роботу Регіональний семінар МСЕ «Практичне використання Регламенту радіозв’язку».

У міжнародних заходах беруть участь представники адміністрації зв’язку держав-членів МСЕ, регуляторні органи, члени секторів МСЕ, асоційовані члени МСЕ, регіональні та академічні організації МСЕ з регіону СНД. Український державний центр радіочастот представлений заступником директора департаменту радіослужби УДЦР Дмитром Проценком, який також є Головою Чорноморського форуму з імплементації цифрового дивіденду (BSDDIF).

Міжнародні заходи розпочалися з конференції, яку організував МСЕ спільно з компанією Forum Global та за підтримки Міністерства транспорту, зв’язку та інформаційних технологій Республіки Вірменія. В рамках її проведення Дмитро Проценко, як голова BSDDIF, представить учасникам доповідь «Діяльність регіональних координаційних груп з імплементації цифрового дивіденду».

Крім того, під час робочих сесій, панельних дискусій та круглого столу, фахівець УДЦР планує взяти участь у обговоренні питань щодо задоволення зростаючих потреб у спектрі для мобільного широкосмугового зв‘язку та щодо підготовки до Всесвітньої конференції радіозв’язку МСЕ 2019 року.

По закінченні конференції відбудеться семінар, на якому планується розглянути  питання щодо практичного використання баз даних і програмного забезпечення, розробленого Бюро радіозв’язку МСЕ для реалізації положень Регламенту радіозв’язку в державах-членах МСЕ.

Захід МСЕ (Міжнародний союз електрозв’язку) триватиме до 14 грудня 2017 року.

 

 

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search