Анонс

23 – 25 листопада 2016 року у м. Будапешт, Республіка Угорщина, відбудеться 4-те засідання Південно-Східного форуму з імплементації цифрового дивіденду (SEDDIF), організатором якого  виступив Національний орган Угорщини з питань медіа та інфокомунікацій (NMHH).

Про це в коментарі прес-службі УДЦР повідомив керівник української делегації – начальник сектору телебачення відділу радіомовної служби департаменту радіослужби УДЦР Вадим Дрок.

До участі у заході запрошені представники адміністрації держав-членів SEDDIF – Австрії, Болгарії, Хорватії, Угорщини, Чорногорії, Сербії, Словенії та Туреччини а також у статусі спостерігачів  – представники адміністрацій зв’язку Молдови, Румунії та України.

Вадим Дрок відзначив, що під час засідання учасники розглянуть комплекс питань, пов’язаних з діяльністю SEDDIF, зокрема, представлений Українським державним центром радіочастот варіант перепланування частотних виділень Плану GE06 без подальшого використання смуг радіочастот І-го та ІІ-го цифрових дивідендів.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search