Прагнення Українського державного центра радіочастот стати повноправним членом Європейського інституту стандартів телекомунікацій (ETSI – European Telecommunications Standards Institute,www.etsi.org) нарешті здійснилось. На 52-му засіданні Генеральної асамблеї ETSI, яке відбулось 25-26 листопада 2008 р. в м.Ніцца, була схвалена заявка УДЦР про вступ в ETSI в якості повноправного члена цієї організації. Генеральний директор ETSI пан Вальтер Вейгель вручив начальнику Державного підприємства  „Український державний центр радіочастот” відповідний сертифікат.

 
ETSI, нагадаємо, розробляє європейські стандарти для інформаційно-комунікаційних технологій, які включають технології фіксованого зв’язку, телерадіомовлення, рухомого зв’язку, конвергентного радіо та Інтернет.

 
ETSI був заснований в 1988 році. Він офіційно визнаний Європейською Комісією в якості Європейської організації з питань стандартизації та на цей час нараховує понад 700 членів з більш ніж 60 країн світу. Штаб-квартира ETSI розміщена в м. Софія Антіполіс (Франція).

 

Отриманий на засіданні Генеральної асамблеї ETSI сертифікат – це не тільки визнання УДЦР в європейській спільності, а ще й прискорення процесу адаптації нашої нормативної бази до стандартів Європи та підтримка вітчизняного виробника при входженні до європейського ринку.

 
Повне членство УДЦР в ETSI (Full Membership) дозволить отримати доступ до інформаційних ресурсів та офіційних документів ETSI в он-лайн режимі, регулярної актуалізації результатів досліджень та стандартів ETSI. Воно також надасть можливість фахівцям УДЦР брати участь в роботі технічних комітетів і робочих груп ETSI, насамперед, Технічного комітету ERM ”ЕМС і питання використання радіочастотного спектру”. В свою чергу, це сприятиме більш ефективному забезпеченню діяльності Випробувального центру УДЦР у сфері стандартизації, сертифікації, захисту прав споживачів, підтвердження відповідності та управління якістю технічних засобів телекомунікацій, радіоелектронних засобів, випромінювального та електротехнічного обладнання.

Start typing and press Enter to search