Днями представники Українського державного центру радіочастот разом з командою волонтерів благодійного фонду «Життя з надлишком» в черговий раз відвідали вихованців Таращанського навчально-реабілітаційного центру.

Цього разу дітям-сиротам та дітям із сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, що святкували свій день народження влітку та восени працівники підприємства та благодійного фонду привезли подарункові набори.

Втім, як виявилося найкращим подарунком для них стала казкова вистава «Буряк і осінь», сценарій до якої написали і зіграли головні ролі самі ж волонтери. Устами своїх персонажів вони розповіли дітям про користь овочів, якими так багата українська земля в осінню пору.

Судячи з оплесків під час вистави найбільше сподобався дітям Буряк Борщовик та запам’яталися його слова, що без нього жодна господиня не зможе зварити справжній український борщ.

Гостям, що у цю холодну пору знайшли можливість обігріти вихованців Таращанського навчально-реабілітаційного центру теплом, діти у свою чергу подарували малюнки, які намалювали під час майстер-класу з волонтерами.

Варто зазначити, що працівники Українського державного центру радіочастот разом з представниками благодійного фонду «Життя з надлишком» вже третій рік поспіль опікуються вихованцями Таращанського навчально-реабілітаційного центру, що на Київщині.

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Start typing and press Enter to search