Доброю традицією колективу Українського державного центру радіочастот стала турбота про вихованців Таращанського навчально-реабілітаційного центру, де перебувають діти з фізичними та розумовими вадами.

Чергова поїздка була організована спільно з волонтерами Міжнародного благодійного фонду «Життя з надлишком» та приурочена до свята останнього дзвоника, після якого у частини вихованців НРЦ починається складна дорога у самостійне доросле життя. В такі моменти вони особливо потребують підтримки та наставництва.

В рамках благодійної ініціативи “Help to Help” профспілка підприємства та волонтери благодійного фонду зібрали та передали цьогорічним випускникам гуманітарну допомогу, зокрема, постільні набори, канцтовари тощо.

Чудовим доповненням до подарунків, дружніх розмов, обіймів та фото на пам’ять став яскравий концерт, який підготували педагог Київської дитячої музичної школи № 33 імені Володимира Пухальського Надія Яницька разом зі своїми учнями. Під час виконання композиції Світлани Тарабарової “Світло в тобі” їм вдалося запалити вогники світла та добра в серцях вихованців Центру.

Днями діти відправляться на канікули, а наступний гуманітарний рейс планується здійснити вже напередодні свята першого дзвоника. Добрі справи робити просто, особливо спільними зусиллями та за покликом серця.

Нагадаємо, що колектив УДЦР з березня 2013 року опікується вихованцями Таращанського навчально-реабілітаційного центру та надає їм різноманітну допомогу.

 

 

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search