На виконання вимог Закону України „Про пожежну безпеку”, яким затверджено „Правила пожежної безпеки в Україні”, та відповідно наказу начальника Українського державного центру радіочастот на підприємстві проведено навчально-тренувальні заходи з гасіння пожежі із застосуванням вогнегасників та автомобільної техніки.

 

До тренування залучили членів добровільної пожежної дружини, посадових осіб, що відповідають за забезпечення пожежної безпеки, та працівників, які виконують роботи, пов’язані з підвищеною пожежною безпекою.

 

Очолював навчання начальник сектору охорони праці УДЦР Василь Мостіпан.

 

Головною метою занять було оволодіння працівниками знаннями та навичками дій в екстремальних умовах.

 

На першому етапі учасників заходу ознайомили з різновидами пожеж, властивостями пожежонебезпечних речовин і матеріалів, засобами пожежогасіння, протипожежним устаткуванням та інвентарем.

 

В ході другого етапу відпрацювали навички гасіння вогню з використанням вуглекислотних та порошкових вогнегасників. Застосували також пожежну машину Центру.

 

Як відзначив керівник навчань, залучені до заходу працівники відповідально поставилися до навчального процесу. Адже добре розуміють, що у разі  пожежі саме від їх впевнених та вмілих дій залежатиме локалізація вогню і безпека всього колективу підприємства.

 

Василь Мостіпан підкреслив, що це питання не може обмежуватися  теоретичними та практичними заняттями лише з однією категорією працівників.

 

 

– Про те, якими мають бути запобіжні заходи і як діяти в екстремальних ситуаціях, повинен знати кожний співробітник, – додав він.

Start typing and press Enter to search