5-6 листопада, у м. Києві на спортивній базі Київського національного торговельно-економічного університету відбудеться фінальна частина V  Київської міської спартакіади «Здоровий киянин – 2016».

Традиційно організатором цих змагань, основною метою яких є популяризація і розвиток фізичної культури і масового спорту з олімпійських і не олімпійських видів, виступають Київська міська організація ФСТ «Спартак» за сприянням Київської міської державної адміністрації і Київської міської Ради профспілок.

Цього року до участі у фінальних змаганнях були запрошені кращі спортивні трудові колективи столиці, які за підсумками кваліфікаційних отримали найвищі рейтинги. Серед них і Український державний центр радіочастот.

Як і на попередній Спартакіаді, фахівці держпідприємства братимуть участь у змаганнях з мініфутболу, армреслінгу та гирьовому спорті.

Слід нагадати, що за результатами Спартакіади 2015 року команда УДЦР  стала найбільш майстровитою  в ігровому виді спорту – футболу, здобувши чемпіонство, а також силових видах спорту.

Цього разу працівники УДЦР налаштовані продемонструвати хорошу фізичну підготовку, велике прагнення до перемоги і відстояти свої минулорічні титули.

Прес-служба Українського державного центру радіочастот

 

Start typing and press Enter to search