Напередодні Масниці в Таращанський навчально-реабілітаційний центр для дітей з фізичними і розумовими вадами прибув справжній волонтерський десант.

Разом з працівниками Українського державного центру радіочастот та активістами Міжнародного благодійного фонду «Життя з надлишком», які майже чотири роки спільно опікуються вихованцями цього Центру, до них долучилися й нові благодійники. Це представники мережі АЗС “Socar”, Міжнародної благодійної організації «Погляд», Асоціації «Соціальний захист» та фольклорно-етнографічного ансамблю «Катруся».

Спільними зусиллями було зібрано 113 подарунків, щоб привітати кожного вихованця цього навчально-реабілітаційного закладу, а враховуючи, що поїздка співпала з тижнем Масниці вирішили ще й підготувати та поставити міні-виставу про одне з улюблених народних свят.

Не дивлячись на те, що останні монологи самодіяльні артисти відшліфовували вже дорогою до Таращі постановка про те як з кожним теплим промінчиком сонця наближається Весна дітям дуже сподобалася. Після міні-вистави волонтери вручили вихованцям НРЦ подарунки – солодощі, книжки, канцтовари та розвиваючі іграшки.

Окрему вдячність адміністрація навчально-реабілітаційного закладу висловила керівництву і профспілці УДЦР за зібрану колективом і просто небайдужими людьми гуманітарну допомогу – дитячий одяг, взуття та засоби особистої гігієни.

Колектив УДЦР вкотре надає різноманітну підтримку та допомогу вихованцям Таращанського НРЦ в рамках благодійної ініціативи “Help to Help”. З-за допомогою таких гуманітарних крусейдів благодійники з Центру радіочастот щоразу нагадують, що добрі справи робити дуже просто і кожен із нас може творити добро для тих, хто зараз цього потребує як ніхто інший.

 

 Прес-служба Українського державного центру радіочастот

Изображение 092IMG_2017-02-23_122302Изображение 069

Start typing and press Enter to search