У Вінниці на базі Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону завершився 8-й Міжнародний благодійний тенісний турнір Кубку Повітряних Сил Збройних Сил України. Захід приурочений до 27-ї річниці Незалежності України.

У 8-му Міжнародному благодійному тенісному турнірі Кубка Повітряних Сил Збройних Сил України, взяв участь працівник Подільської філії УДЦР Олександр Солтан, який змагався за збірну Повітряних Сил Збройних Сил України та здобув 1 місце у парному розряді та 3 місце у одиночному розряді.

Змагання проходили протягом чотирьох днів на тенісних кортах Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, де більше 60 учасників змагались у одиночних, парних та змішаних розрядах.

На Турнірі було представлено 8 команд, зокрема тенісні клуби Збройних Сил Республіки Польща, структурних підрозділів Міністерства оборони України та Генерального штабу Збройних Сил України, Військово-Морських Сил та Повітряних Сил Збройних Сил України.

Перед початком проведення завершального дня змагань, перший заступник командувача Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Аркадій Вашутін та начальник Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону полковник медичної служби Олександр Завроцький урочисто привітали команду Збройних Сил Республіки Польща теплими словами та вручили пам’ятні сувеніри з нагоди 100-річчя з Дня створення Війська Польського.

У церемонії нагородження переможців турніру взяли участь начальник управління оборонного планування-заступник начальника штабу Командування Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Віктор Плєсний, Генеральний консул Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі. Вони вручили вимпели, медалі та грамоти переможцям в одиночних, парних та змішаних розрядах, а також нагородили кращі тенісні клуби турніру.

На завершення організатори 8-го Міжнародного благодійного тенісного турніру повідомили, що зібрані благодійні кошти буде перераховано чотирьом військовослужбовцям Повітряних Сил Збройних Сил України, які отримали важкі поранення під час виконання службових обов’язків у районі проведення операції Об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей та сьогодні проходять лікування і реабілітацію.

Кубки, призи та нагородиКолективне фото учасників14.08.18КубокСолтан О.Ю. та Мальцев Валерій чемпіони у парному розрядіСолтан О.Ю. у сеткиФото після церемонії нагородження

 

 

22 серпня 2018

Start typing and press Enter to search