В Українському державному центрі радіочастот комісія ДП “Укрметртестстандарт” завершила атестацію відповідних підрозділів підприємства та філій на право здійснювати вимірювання параметрів РЕЗ.

 

Члени комісії високо оцінили рівень фахової підготовки спеціалістів, їх практичний досвід роботи, а також належне оснащення структурних підрозділів обладнанням, яке застосовується для вимірювань із визначення оптимального використання радіочастотного ресурсу України.

 

Сектор приймальних випробувань операторів телекомунікацій відділу застосування радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв УДЦР та 25 відповідних підрозділів філій підприємства, що підлягали атестації, підтвердили статус вимірювальних лабораторій з правами здійснювати вимірювання потужності, частот випромінювання, ширини смуги частот, позасмугового та побічного випромінювання РЕЗ тощо безпосередньо на місці експлуатації.

 

ДП “Укрметртестстандарт” видав всім підрозділам УДЦР відповідні свідоцтва про атестацію.

Цей документ засвідчує, що ці підрозділи атестовані на підставі Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність», відповідають критеріям атестації вимірювальних лабораторій відповідно до Правил уповноваження та атестації у державній метрологічній системі.

Start typing and press Enter to search