Сьогодні адміністрація та об’єднана профспілкова організація Українського державного центру радіочастот щиро привітали ветеранів і колишніх працівників підприємства з нагоди Дня перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

 

Виступаючи перед ветеранами, заступник начальника УДЦР Вадим Ковальський сердечно подякував їм за внесок у розвиток підприємства та висловив впевненість в тому, що такі зустрічі, які вже стали доброю традицією,  і надалі зміцнюватимуть і розвиватимуть добрі стосунки між колишніми і нинішніми працівниками, сприятимуть збереженню і примноженню традицій, закладених старшими поколіннями.

2011-05-05-01

Вадим Ковальський розповів присутнім про сьогодення підприємства, зазначивши, що воно має добрі фінансово-економічні показники, а колектив працює динамічно й злагоджено. Він також поділився планами розвитку підприємства.

Заступник начальника УДЦР зазначив, що керівництво і працівники підприємства будуть завжди з повагою ставитись до ветеранів і надавати їм адресну допомогу.

В ході зустрічі колишні працівники згадали про свої трудові будні, поділилися враженнями від побаченого та подякували адміністрації та профспілці за турботу про них, за можливість відвідувати Центр, якому віддали більшу частку свого життя.

Одна із колишніх співробітниць наголосила: „Кожен успіх підприємства – це наш успіх, кожна добра новина про вас – це приємна звістка для кожного з нас”.

У свою чергу, заступник начальника УДЦР Вадим Ковальський побажав учасникам зустрічі здоров’я, бадьорості духу, добробуту і довголіття.

2011-05-05-02

Всім ветеранам надано матеріальну допомогу.

Start typing and press Enter to search