Сьогодні, 4 вересня, в Українському державному центрі радіочастот відбулася зустріч керівництва Центру сертифікації з представником компанії Samsung SDI Co., LTD п. Taejin Kim.

2014-09-04-01

2014-09-04-02

2014-09-04-03

 

Основною темою переговорів було налагодження співпраці між корейською компанією Samsung, зокрема ТОВ „Самсунг Електронікс Україна Компані“ та Центром сертифікації УДЦР в питаннях випробувань продукції, яку іноземна компанія розробляє та виготовляє в Україні.

Начальник ЦС УДЦР Олександр Лисенко ознайомив гостя із завданнями центру та випробувальними лабораторіями, які дають можливість проводити в Україні комплексні випробування технічних засобів різного призначення на рівні європейських випробувальних центрів. Позитивне враження гостя від можливостей матеріально-технічної бази випробувань Центру сертифікації УДЦР вплинуло на його остаточне рішення щодо проведення на базі ЦС випробувань продукції компанії. В перспективі потенціал Центру планується задіяти для проведення випробувань з електромагнітної сумісності та стійкості до зовнішніх впливів продукції компанії Samsung на регулярній основі.

Сторони відзначили конструктивний та плідний характер зустрічі, намітили кроки для подальшої співпраці.

Start typing and press Enter to search