На базі Українського державного центра радіочастот відбулась нарада керівництва УДЦР та Департаменту державного нагляду НКРЗІ (ДДН), яка була присвячена питанням взаємодії з попередження, виявлення та припинення порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом України.

2013-02-07_01

Під час наради обговорено стан боротьби з незаконно діючими РЕЗ, а також опрацьовано пропозиції щодо покращання дій кожного структурного підрозділу, задіяного для викорінення цього негативного явища.

Так, за даними Українського державного центру радіочастот та Департаменту державного нагляду НКРЗІ, щомісяця виявляється до 700 порушень законодавства у сфері користування радіочастотним ресурсом. Близько 80 % користувачів самостійно приводять свою діяльність у відповідність до чинного законодавства за попередженням УДЦР. Близько 20 % порушень припиняються в результаті спільних заходів ДДН, УДЦР та відповідних органів МВС.

В режимі відеоконференцзв’язку також відбулася нарада з регіональними посадовими особами ДДН НКРЗІ та керівниками філій УДЦР. Тема виробничої наради – стан роботи з виявлення та припинення експлуатації незаконно діючих пристроїв (НДП), шляхи розв’язання існуючих проблем.

2013-02-07_02

Окремо розглянуто питання подальшого підвищення ефективності діяльності Координаційних комісій, до складу яких входять представники УДЦР, ДДН та органів МВС. Комісіям рекомендовано особливу увагу звернути на функціонування РЕЗ, які використовують технологію широкосмугового доступу.

Учасники наради ретельно підійшли до удосконалення шляхів і методів виявлення та припинення порушень законодавства щодо використання радіочастотного ресурсу.

Start typing and press Enter to search